#

Artena Restaurant

LOBİ KATINDA BULUNAN ARTENA RESTAURANT'TA

Lobi katında bulunan Artena Restaurant'ta, açık büfe kahvaltı servisinde zengin çeşitlerin yanında yöresel lezzetler de sunulmaktadır. Restaurant ayrıca, şarap kavıyla da bilinen bir adrestir. 380 kişi iç, 300 kişi dış olmak üzere 680 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan mekan, servis ettiği yöreye has lezzetler ve bölgenin taze balıklarıyla bilinmektedir. Artena Restaurant’ta Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler de sunulmaktadır.

#
#

Hoku’s Restaurant & Bar

YÖRESEL LEZZETLERDEN SUNDUĞU ÖRNEKLERLE

Yöresel lezzetlerden sunduğu örneklerle ve bölgenin taze balıklarıyla meşhur olan mekânda Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler de ikram edilmektedir. Bahçe ve teras bölümleriyle dağ manzarasına karşı konumlanan Hoku’s Restaurant & Bar’ın, tüm özel davet ve organizasyonlar için; kapalı mekanı 110 kişi; doğa ile iç içe olan açık alanı ise 150 kişi kapasitelidir.

#
#

D’Light Lobby Bar

LOBBY KATINDA RESEPSİYONUN YANINDA YER ALAN

Lobby katında resepsiyonun yanında yer alan, uluslararası kokteyller, aperatif içecek ve yiyeceklerin yanı sıra leziz pasta ve kurabiyeleri ile de bilinen D’Light Lobby Bar, şömine keyfi yapmaya düşkün misafirlerin yorgunluk atma noktası olup 24 saat servis vermektedir.

#
#

Havuz Bar

LEZZETLİ ATIŞTIRMALIKLARDAN OLUŞAN MENÜSÜ

Lezzetli atıştırmalıklardan oluşan menüsü ile yaz döneminde her gün 10.00 – 19.00 arasında hizmet vermektedir

#
#

Hayat Gurme Restaurant & Lounge Restaurant

LOBBY KATINDA RESEPSİYONUN YANINDA YER ALAN

#
WhatsApp ile iletişime geç