#
#

Spa & Wellness

SPA, SAĞLIĞI, ZİNDELİĞİ, ESTETİK VE GÜZELLİĞİ

Geçmişi Roma İmparatorluğu’na kadar uzanmakta olan “SPA”; latincede “Sanitas”, Sağlık, “Aqua”, Su kelimelerinin birleşimi yani, sudan veya suyla gelen sağlık olarak bilinmektedir. SPA, sağlığı, zindeliği, estetik ve güzelliği, iyileşmeyi, su ve suyun iyileştirici gücüyle kazanmayı hedefler . Bu tanımlamanın yanı sıra “SPA”, bireye bedensel ve ruhsal açıdan iyileştirme ya da terapi hizmeti sunmayı amaçlayan merkez anlamına da gelmektedir.

The Sıgh Şile Hotel & SPA’da yer alan merkez, uzman personeliyle gerçek bir sağlık ve bakım merkezi olarak hizmet vermektedir. Otelin lobby katında bulunan Spa, her gün 08.00-22.00 saatleri arasında, konaklayan misafirlere eğitmen eşliğinde ücretsiz olarak egzersiz, cardio, istasyon ve serbest ağırlık cihazlarından faydalanma imkanı sunmaktadır.

#

VIP Masaj Odası

UZMAN VE SERTİFİKALI MASÖR VE MASÖZLER

Otelin ücretli servislerinden olan masaj için 5 adet kişiye özel bakım odası bulunmaktadır. VIP Masaj odası ise 2 kişiye aynı anda masaj hizmeti verebilmektedir. Uzman ve sertifikalı masör ve masözler ile farklı ritüellerde masaj, makyaj,bakımlar ve tuz odası değerli misafirlerin hizmetindedir.

Otelde konaklayan misafirlerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri açık yüzme havuzu (35m x 23m / derinlik 1.25 cm), kapalı yüzme havuzu (kapalı havuzda bone kullanım zorunluluğu bulunmaktadır) (20m x 10m / derinlik 1.25 cm), çocuk havuzu, çocuk parkı, fitness center, basketbol sahası, mini futbol sahası, oyun salonu, sauna, 7 kurnalı 14 kişi kapasiteli Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve şok duşları ve yürüyüş alanı mevcuttur . Spa salonlarına 14 yaş altı çocuklar kabul edilmemektedir. (14 yaş altı çocuk misafirlerimiz, aileleri ile birlikte kapalı havuzu kullanabilmektedirler)

#
WhatsApp ile iletişime geç